Etikety

© Arbosoft, 1998, 2022

Logo

Jako pomůcku pro tisk etiket jsme vytvořili program Etikety. Je určen k tisku jednoduchých etiket (v textovém režimu) na jehličkových tiskárnách. Umožňuje import předem připravených podkladů z tabulkových programů (např. Excelu), ale neobsahuje žádnou svoji databanku. Pro tisk grafických etiket či etiket s čárovými kódy nabízíme program TERO či podnikový informační systém Plant-IS.

Tisk v textovém režimu je použit, abychom docílili naprosto přesného vedení papíru v tiskárně - při správném nastavení parametrů nedochází k posunu papíru ani po vytištění několika tisíc etiket. Nevýhodou je, že nelze využít různá písma, pouze pomocí řídících kódů tiskárny písma do tiskárny vestavěná.

V programu se dá vytvořit až 5 různých rozvržení etiket. V praxi tak lze velmi rychle etikety střídat.

Součástí instalace je již konfigurace připravená pro potištění etiket ÚKZUZ, vzor 2003. Úpravu nastavení pro jiné rozměry či rozvržení etiket může uživatel provádět sám, případně po dodání dokumentace k tiskárně s nastavením pomůžeme (týká se zpravidla řídících kódů).

Pokud chcete tento program vyzkoušet, můžete si zde stáhnout demoverzi (tiskne jen malá množství etiket). Plná verze stojí 450,- Kč (konečná cena, nejsme plátci DPH) a je dodávána výhradně v elektronické podobě (setup.exe nebo .zip archiv obsahující setup.exe, velikost zhruba 600 kB), bez instalačního média (dodaný soubor si můžete podle potřeby sami vypálit, uložit na disketu, flash disk apod.).

Kontaktní adresa

Máte-li jakékoli připomínky, náměty či dotazy k naší činnosti nebo produktům, kontaktujte nás prosím telefonicky, e-mailem nebo poštou nebo se domluvte na osobní návštěvě.

Arbosoft, s. r. o.
Karel Rys
Bedřicha Smetany 230
277 42 Obříství
 
tel.: (+420) 604 846 436
e-mail: rys@arbosoft.cz
webové stránky: www.arbosoft.cz